Discuta cu prietenii tai pe forum click aici
Fiziologie/Anatomie, Antrenamente, Recuperare, Nutritie
Intreaba specialistul
Campionatul National de fitness juniori si masters 2010

/2010 competitii/Zalau2010.jpg

45 de sportivi s-au aliniat la startul Campionatului National de fitness, bodyfitness juniori, junioare si masters desfasurat la Zalau, in data de 5 iunie 2010.
Iata rezultatele:
bodyfitness junioare 163 cm
1. Tanita Zetea – CSM Baia Mare
2. Alexandra Dragos – CS Gym Ovidiu Baia Mare
3. Cristina Hoban – CSM Baia Mare
4. Corina Gradinaru – Fitness Studio
Resita
5. Amalia Barna – Hercules Gym Zalau
bodyfitness junioare +163 cm
1. Renata Szmutku – CSM Baia Mare
2. Catalina Bolba – CSM Baia Mare
3. Isabella Becheanu –
Culturistul Rm. Vâlcea
4. Ana Maria Torje – Hercules Gym Zalau

fitness junioare 163 cm
1. Bianca Mazareanu – CS Universitar
Oradea
fitness juniori
1. Cristian Costescu – CSS 5 Bucuresti
2. Vlad Merlusca – CSM
Iasi
3. Florin Alistar – CSM Iasi
4. Florin Raducanu – CSM Resita
5. Alexandru Florut – Titanic Tg. Mures
culturism masters feminin
1. Luminita Tarcea – Delta Power Cluj/Alfa Zalau
2. Lenuta Luca – CS Ulise
Focsani
bodyfitness masters feminin
1. Emilia Pantea – Fortus Calarasi
2. Marinela Ungureanu – Champions Gym Bucuresti
culturism masters 40-49 ani - 70 kg
1. Vasile Zaha – Dinamic 2000 Satu Mare
2. Vasile Gherghina –
Culturistul Rm. Vâlcea
3. Ion Mititelu – CS
Florin Teodorescu Timisoara
culturism masters 40-49 ani - 80 kg
1. Domokos Balogh – Delta Cluj
2. Onita Caracuda –
Olympia Pro Gym Brasov
3. Iosif Racz – Sanatatea Ergolemn Satu Mare
4. Adrian Lupas – Dumifitness Cluj
culturism masters 40-49 ani - 90 kg
1. Alin Mateescu – Arpechim Pitesti
2. Ioan Lazslo – Gold Gym Simleu Silvaniei
3. George Preda – Hakku–Ryu Bucuresti
culturism masters 40-49 ani +90 kg
1. Adrian Rusu – Ulise Focsani
2. Geza Gulyas – Gym Mar Strong Oradea
3. Octavian Cosman – Dumifitness Cluj
4. Csaba Hengan – Idol Fit. Body Club Tg. Secuiesc
5. Liviu Astanei – Arpechim Pitesti
6. Marin Muresan – Dumifitness Cluj
bodybuilding classic masters
1. Dan Minascurta – Titanic Tg. Mures
2. Adrian Sestacovschi – Fortus Calarasi
3. Mihai Hongu – Steel Man Tg. Neamt
4. Grigore Coman – CSM Baia Mare
culturism masters 50-59 ani - 80 kg
1. Vasile Serban – Vulturul de Mare Navodari
2. Dumitru Ciofu –
Olympia Pro Gym Brasov
3. Ion Ciocan – Postavarul Brasov
culturism masters 50–59 ani +80 kg
1. Mircea Sibiceanu –
Culturistul Rm. Vâlcea
2. Liviu Ungurusan – Alfa Zalau
3. Valentin Guta – Body Gym Deva