Discuta cu prietenii tai pe forum click aici
Fiziologie/Anatomie, Antrenamente, Recuperare, Nutritie
Intreaba specialistul
CN de culturism seniori si women phisique senioare 2015

women physique 163 cm
1. Rosca Andra Cristina - Rapid Oradea Oradea
2. Aschilean Alina - CS Universitatea Cluj
3. Giurgiu Iuliana - CS Gold Star Baia Mare
4. Duta Alina - CS Gladiator Gym Craiova
women physique +163 cm
1. Bot-Petrescu Nadina - CS Universiteatea Cluj
2. Tuchila Corina - CS Lulu's Gym Galati
3. Verdeata Ioana - CS Gladiator Gym Craiova
4. Frendl Kinga - CS Mada&Mary Fitness Cluj
5. Pasare Mihaela - CS Gladiator Gym Craiova
6. Oancea Mariana - CS Lulu's Gym Galati
Rosca Andra Cristina
culturism seniori 65 kg
1. Farcas Bogdan - Gym Ovidiu Baia Mare
2. Daniel Costache - CS Ulise Focsani
3. Becheru Cristi - CS Eleganta Resita
culturism seniori 70 kg
1. Cozma Ovidiu - Gym Ovidiu Baia Mare
2. Giurgiu Emil - CS Gold Star Baia Mare
3. Szekely Tamas - CS Postavarul BB Brasov
4. Cocan Radu – CS Postavarul Bb Brasov
culturism seniori 75 kg
1. Alexandrescu Andrei - CS Gladiator Gym Craiova
2. Vasut Sebastian - CS Universitatea Cluj
3. Lungu Adrian - Rapid Oradea Oradea
4. Antonescu Cosmin - CS Gold Star Baia Mare
5. Sindelaru Razvan - CS Farul Cta
6. Marculescu Gabriel - CS Power Gym Medias
Popescu Razvan - CS Champions Gym Bucuresti
Calin Alexandru - CS Gladiator Gym Craiova
Dragomir Tiberiu C-tin - CS Postavarul BB Brasov
culturism seniori 80 kg
1. Maxim Sergiu - Rapid Oradea
2. Dogaru Florin - CS Vointa Sebastiano Reghin
3. Stefan Cristian Mihai - Apollo Sport Sf. Gheorghe
4. Tataru Laurentiu - CS Postavarul BB Brasov
5. Dolhescu Stefan - CS Steelman Tg. Neamt
culturism seniori 85 kg
1. Giantau Sergiu - CS CFR Iasi
2. Aldea Dan Traian - CS Centurion Sibiu
3. Sand Silviu Ioan - CS Culturism Tineretul Tg. Mures
4. Morosan Robert - Body Gym Deva
5. Naliciadji Vladislav - CS Centurion Sibiu
culturism seniori 90 kg
1. Ivan Andrei - CS Champions Gym Bucuresti
2. Popa Cosmin Gabriel - CS Centurion Sibiu
3. Galan Nicolae Codrut - CS Steelman Tg Neamt
4. Sprinceana Sorin m. - CS Steelman Tg. Neamt
culturism seniori 95 kg
1. Racoveanu Daniel - CS Champions Gym Bucuresti
2. Apetri Constantin - CS Steelman Tg Neamt
3. Hengan Csaba - K.S.E. Tg. Secuiesc
4. Muresan Marin - CS Mada&Mary Fitness Cluj
culturism seniori 100 kg
1. Ifrim Constantin Andrei - CSM Iasi
2. Forgaci Horatiu - CS Vointa Sebastiano Reghin
culturism seniori +100 kg
1. Moldovan Agoston - Retro Gym Tg. Mures
2. Magearu Cornel - CS Yzo Gym Calarasi
3. Capusan Aurelian - CS Universitatea
4. Berteanu Radu – Dumifitness Cluj

 

open culturism seniori - Racoveanu Daniel