Discuta cu prietenii tai pe forum click aici
Fiziologie/Anatomie, Antrenamente, Recuperare, Nutritie
Intreaba specialistul
CN de fitness, bodyfitness, bb classic seniori si senioare 2014

/2014/cn-fit-2014.jpg

Primul national destinat seniorilor a fost cel de fitness, bodyfitness, men phisique si bodybuilding classic, desfasurat la Sibiu pe 6 septembrie 2014. S-au inscris 64 de sportivi. Iata rezultatele:
fitness feminin 163 cm
1. Laura Cupsa – CS Gold Star Baia Mare
2. Georgiana Padure – CSM Baia Mare
3. Bianca Mazareanu – CS Universitar Oradea
fitness feminin +163 cm
1. Rebeca Git – CSM Baia Mare
open fitness feminin – Laura Cupsa
fitness masculin
1. Adrian Moldovan – CS Universitatea Cluj-Napoca
2. Andrei David – CS Universitar Oradea
bodyfitness 158 cm
1. Ioana Dinescu – CS Champions Gym B
2. Cristina Chirita – CS Farul C-ta
3. Cristina Rosca – Rapid Oradea
bodyfitness 163 cm
1. Elena Popa – CS Champions Gym B.
2. Alina Aschilean – CS Universitatea Cluj-Napoca
3. Marinela Ungureanu – CFR Is
bodyfitness 168 cm
1. Florina Colceriu – CS Universitatea Cluj-Napoca
2. Alexandra Oiegas – CS Gold Star Baia Mare
3. Lacramioara Florea – CS Farul C-ta
bodyfitness +168 cm
1. Alina Pavel – CS Champions Gym B
2. Gabriela Vladean – CS Farul C-ta
3. Martina Lupu – CS Universitar Oradea
open bodyfitness – Elena Popa
men physique 170 cm
1. Marius Varzaru – CSS 5 B
2. Ciprian Cosma – CS Olympia Pro Gym Bv
3. Cristian Anastasescu – CSS 5 B
men physique 174 cm
1. Nicusor Tatarici – CSS 5 B
2. Andrei Chita – CS Universitatea Cluj-Napoca
3. Razvan Marcoci – CS Farul C-ta
men physique 178 cm
1. Daniel Popa – CS Farul C-ta
men physique +178 cm
1. Mihai Florea – CS Champions Gym B
2. Andrei Ionita – CS Champions Gym B
3. Alexandru Coste – CSM Baia Mare
open men physique – Nicusor Tararici
bodybuilding classic 168 cm
1. Bogdan Farcas – CS Gym Ovidiu Baia Mare
2. Liviu Varga – CSM Bistrita
3. Gabriel Prava – Champions Gym B
bodybuilding classic 171 cm
1. Nicolae Cristea – CS Metrorex B
2. Auras Chirila – CS Avicola Buzau
3. Calin Alexandru – CS Gladiator Gym Craiova
bodybuilding classic 175 cm
1. Cristian Berciu – CS Universitatea Cluj-Napoca
2. Laurentiu Tataru – Postavarul Brasov
3. Cristian Fekete – CS Champions Gym B
bodybuilding classic 180 cm
1. Ionut Drula – CSU Cluj-Napoca
2. Gabriel Feher – CS Delta Power Cluj-Napoca
3. Cristian Stefan – CS Apollo Sport Sf. Gheorghe
bodybuilding classic +180 cm
1. Andrei Vasiliu – CS CFR Iasi
2. Severin Irimia – CS Gladiator Gym Craiova
3. Zaven Mandalian – CS Apollo Sport Sf. Gheorghe
open bodybuilding classic – Andrei Vasiliu